דף הבית » מאמרים בנושא תקשור » האם יש קשר בין תקשור למאגיה?

האם יש קשר בין תקשור למאגיה?

למרות שכבר עברנו דרך במודעות של האנשים לנושא התקשור וחיבורו להתפתחות רוחנית, הרי שעדיין יש אנשים שמתבלבלים בין תקשור לבין מאגיה שחורה ומכניסים בטעות את השניים לאותו הסל של הדברים האסורים והמסוכנים. במאמר זה אנסה לתת הגדרות שיעשו סדר ויאפשר להבדיל ביו השניים.

התקשור הוא יכולת של התודעה המולדת אצל כולם. כמו יכולת רכישת קריאה וכתיבה, שגם היא מולדת, יש צורך לרכוש את מיומנות התקשור באמצעות למידה ותרגול. אולם, להבדיל מקריאה, מיומנות התקשור דורשת בנוסף גם פתיחות וגמישות תודעתית: עלינו להיות פתוחים לידיעה שיש עולם שלם שהינו מעבר למה שאנו קולטים בחמשת חושינו ולפתח את הגמישות שתאפשר לנו לעבור למצב תודעה שונה מזה בו אנו נמצאים ומתפקדים בדרך כלל.

מצב התקשור הוא מצב שבו המתקשר מתעלה מעל למצב תודעה רגיל של מחשבה אל מעבר למרחב ולזמן הארצי. זה נקרא 'המרחב הבלתי מקומי' או 'המרחב הרוחני'. מתוך המרחב הבלתי מקומי, חובר המתקשר אל כוחות הבריאה וקולט מתוך השדה האלקטרו מגנטי של הבריאה את התדרים המכילים אינפורמציה רלוונטית שאליה הוא מכוון. התדרים הללו מתורגמים דרך המתקשר למידע מילולי (או ויזואלי,כתמונות).
ככל שהמתקשר מצליח להיות נטול אגו בזמן התקשור, ללא דעות ושיפוט, כך הידע שהוא מצליח לקבל יהיה מדוייק יותר ונושא איתו רטטים של אהבה ללא תנאי. המתקשר צריך לרכוש את המיומנות להשאיר את אמונותיו והשקפת עולמו מחוץ לזמן התקשור. לשם כך, נדרש תרגול הגמישות לוותר על דעות מוצקות לגבי טוב ורע, מוסרי ולא מוסרי, אפשרי ובלתי אפשרי, בחירה וחוסר ברירה וכדומה. בדרך זו, יכול המתקשר להשפיע השפעה חיובית ומיטיבה על אחרים.

היכולת לתקשר בדרך שהוזכרה לעיל, נכללת על פי הקבלה תחת הכותרת "עין טובה" או בשפה אחרת: "מאגיה לבנה".
כמו כל דבר בעולמינו הקוטבי גם המאגיה והתקשור בתוכו יכולים להיות בעלי השפעה חיובית ושלילית.

להלן ההבדלים בין מאגיה לבנה לשחורה:
מאגיה לבנה/עין טובה- התחברות לכוחות הבריאה ע"י ביטול האגו לצורך מטרה חיובית.  האדם מקבל את היכולת להשפיע על אדם/חי/צומח/דומם, כלומר, היכולת לשנות את המציאות הגשמית באמצעות כוחות המחשבה, הכוונה והמיקוד. דוגמאות לכך יש רבות בתנ"ך למשל: משה רבנו- חציית ים סוף(השפעה מאגית על חומר) אליהו הנביא- החזרה לחיים של הילד המת (השפעה מאגית על אדם) והנביאים שתקשרו את דברי האלוהים למען יוכלו האנשים לשנות דרכיהם ובכך את הקרמה הצפויה להם.

מאגיה שחורה/עין רעה- שימוש בכוחות הבריאה על מנת להשפיע על אדם אחר או על חי/צומח/דומם מתוך אינטרסים אישיים של המשתמש, כלומר, מתוך האגו הרוצה להרויח לעצמו בלבד.  האדם מפעיל מניפולציה על האחר בדרך כלל בלי ידיעתו והסכמתו.
דוגמאות לכך הם מכשפי הוודו, מטילי הקללות ומתקשרים עם כוחות האופל.

המושג 'עין' מתייחס ל'עין השלישית' שנמצאת בבלוטת האיצטרובל שבין שתי ההמיספרות. תפקידיה הפיזיולוגיים של בלוטת האיצטרובל: אחראית על וויסות השעון הביולוגי ועל ייצור הורמון המלטונין שמשפיע על הגדילה בתקופת ההתבגרות ועל תהליכי הזקנה. בתפיסות רוחניות שונות בקבלה ובוודות ההודיות ייחסו לה את האחריות ליכולות רוחניות מפותחות של תקשור ויכולות על טבעיות כגון ריפוי אנרגטי באמצעות כוח הכוונה והמחשבה.

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן
blog_4

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: