מהו תקשור?

בתקופה זו בה אנו חיים, רבות השיטות בהן מתאפשר לנו לפגוש ולהגביר את עוצמתנו ולפתח את כושר הבחירה המודעת שלנו בנתיבי חיינו.
תקשור הוא כלי רב עוצמה בעזרתו מתאפשר לנו לכוון נתיבנו בדרך אינדיבידואלית לנו לצורך צמיחה, מימוש והגשמה. כלי זה מאפשר לנו להבין את מהות קיומנו- מאין באנו ולאן פנינו מועדות.

רבים הם הנסיונות להגדיר את המושג תקשור. אומנם התקשור בשנים האחרונות כבר לא נשאר בתחום האיזוטריה והמיסטיקה וכבר אינו נחלתם הבלעדית של יחידי סגולה, נביאים או מדיומים שמדברים עם רוחות, אך עדיין אינו מוגדר באופן ברור ואחיד ע”י כל המבינים והעוסקים בדבר. הסיבה לכך נעוצה במגוון של סוגי התקשור ושל מקורות הידע המגיע מתהליך התקשור, היוצרים בהתאם לכך חווייה שונה והבנה שונה בקרב המתקשרים.
ניסיתי בהגדרה הבאה למצוא את המכנה המשותף לכל סוגי התקשור :

תקשור הינו היכולת ליצור קשר עם מקור מידע שאינו נגיש באמצעות חמשת החושים. זוהי מיומנות נרכשת, שמאפשרת לחבור אל ידע נרחב יותר מזה הנגיש דרך ערוץ המחשבה. הידע המתקבל, מושג ממקורות שונים שאינם נוכחים בעולם החומר הארצי שאנו מכירים.
כדי לאפשר מצב של תקשור, האדם המתקשר צריך להגיע לרמות תודעה אחרות מהתודעה הרגילה של המחשבה. זהו מצב שבו המוח נמצא בתדר של גלי אלפא או תטא, שזהו מצב של ערות פסיבית, הדומה לזו הקיימת ברגעי היקיצה משינה.

עד כאן ההגדרה המכילה בתוכה את כל סוגי התקשור.

סוגי תקשור : ניתן לחלק את התקשור לשני סוגים שונים הנבדלים במקורם (עם איזה מקור מידע מתקשרים).
מקורות אלו נותנים סוגי מידע שונים ועונים על צרכים שונים של המתקשרים ושל האנשים הנעזרים במידע המתוקשר.
הסוג הראשון הוא תקשור עם מקורות מידע שתכליתם להעצים ולכוון את האנשים לחיים של הגשמה, התפתחות רוחנית והכרת חוקיות ההבריאה . זהו תקשור שמאפשר לאדם לבוא במגע עם רצונותיה האמיתיים של נשמתו ומלמד אותו כיצד להרחיב את יכולת הבחירה שלו ומהי הבחירה הנכונה לו ביותר בנקודת הזמן העכשוית ומתוך מסוגלותו ובשלותו. זהו מידע מעצים המכוון כל אדם בדרך המדויקת והטובה ביותר עבורו להתפתחות פנימית.
מקורות מידע אלו של סוג התקשור הראשון, נקראים “מקורות אור” ובתוכם נכללים: ישויות אור, מלאכים, הדרכות רוחניות, הנשמה העליונה, העצמי הגבוה, הספרייה הקוסמית ועוד שמות נוספים שמתכוונים למקורות אלו.
המידע שמתקבל ממקורות אלו תמיד תומך באדם וחומל ולעולם אינו שיפוטי, ביקורתי או מאיים.
אדם המתקשר מקורות אלו, יכול לקבל מידע לצורך התפתחותו שלו, להכוונת אחרים , לריפוי וטיפול ולהוראה.

הסוג השני הוא תקשור עם מקורות מידע שתכליתם לתת מידע העונה על סקרנות האדם. מידע זה נותן מענה לרצונות האגו שלו ו/או רצונות הנפש שאינם בהכרח (ובדרך כלל לא) משרתים את טובתו בטווח הרחוק ואת התפתחותו מתוך מודעות . האדם יוכל לקבל בתקשור שכזה תאור מדויק של מצבים בהם הוא נכח ושל אנשים אותם הוא מכיר, הוא יוכל לקבל מידע רכילותי לגבי אנשים אחרים, ללא ידיעתם.
מקורות מידע של סוג תקשור זה, אינם בהכרח מפותחים יותר מהאדם המבקש את המידע, או שלעיתים אינם בקיאים בחוויות החיים הארציים כגון מערכות יחסים. בתוכם כלולים: נשמות של נפטרים קרובי משפחה, חוצנים, מלאכי חבלה.
אנשים המבקשים להתפתח וללמוד על עצמם מתוך מצבי החיים המשתנים יפנו למתקשרים מהסוג הראשון.
אנשים המבקשים לקבל מענה נקודתי מבלי להרחיב את האחריות שלהם על חייהם, יפנו למתקשרים מהסוג השני.

כיצד מתבצע תקשור עם מקורות אור?

מצב התקשור מתאפשר, כאשר אנו מצליחים להרפות לחלוטין מן המחשבות,להיות במצב של שקט פנימי ולהתמקד באותו מידע המגיע אלינו כאשר אנו לא עסוקים בחשיבה.
על מנת לרכוש מיומנות זו ,עלינו לתרגל את השקטת המחשבות ע”י הרפיה ,מדיטציה והתמקדות פנימית ולכוון את ההוויה שלנו למקום נקי, נטול אגו ודעות קדומות.

ניתן לכוון את הידע המגיע בתקשור ע”י שאלות מכוונות ולהפוך את התקשור לדיאלוג של שאלות ותשובות. השאלות יכולות להיות בכל תחום ונושא החל בשאלות אישיות בנושאים ארציים ועד לשאלות בנושאים גלובליים רוחניים ועמוקים.

ישנם סוגים שונים של קבלת התקשור:
תקשור בראייה-המתקשר רואה תמונות של התרחשויות או סמלים אותם הוא יודע לפרש, או שרואה מילים כתובות והוא קורא אותן כמו מספר.
תקשור בשמיעה- המתקשר שומע את המסרים כאילו מישהו לוחש/אומר לו אותם
תקשור בידיעה- המתקשר מקבל את המידע כרעיון שלם ומובן במספר שניות. תובנה צרופה המגיע כהארה ועליו אח”כ לתרגם הבנה זו למילים.
תקשור בטלפתיה- התקשור הנפוץ יותר בתקופה זו: המתקשר מקבל את המידע בדרך טלפתית, מילה אחר מילה. כמו במצב הכתבה ולעיתים , אף אינו יודע מה תהיה המילה הבאה במשפט.

את המסרים המתקבלים בתקשור ניתן לכתוב סימולטנית, או לדבר אותם לאנשים המאזינים (או להקליט) .

תכלית התקשור (או: למה זה טוב?)

התקשור פותח עבורנו שער לעולם חדש של ממלכות גבוהות המכיל תבונה עילאית ואהבה ללא גבולות ותנאים. כאשר אנו נחשפים לכך,הן ברמת הידע והן ברמת החוויה אנו מטמיעים תובנות אלו בתוכנו ומנהלים את חיינו על פיהן.
התקשור מביא אותנו להבנה שדרך האהבה והשלום הפנימי היא אפשרית ועדיפה על פני דרך המאבק, הפחד והסבל ואף נותן לנו את הכלים להתאמן בכך.
התדרים המעודנים של המידע המתוקשר מביאים אותנו לחוויה בתוך מצב התקשור שבה אנו חווים ברמות העמוקות ביותר הבנה זו וקל לנו יותר לבחור בעקבות זאת בדרך זו של הרמוניה שלוה ושלום.
ניתן להגדיר את התקשור כמפגש האולטימטיבי בין החלק הארצי שלנו,המבקש לחוות את החיים בחמשת חושינו, לבין החלק הרוחני שלנו המאפשר לנו לפגוש את העוצמה המוארת הקיימת בתוכנו.המפגש בין שני חלקים אלו,הארצי והרוחני, דרך התקשור הופך אותנו לכאלו ,אשר חווים את התנסויות החיים ממקום של עוצמה פנימית ומכוונת.

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: