דף הבית » תקשורים בנושאים שונים » ריפוי באמצעות התודעה

ריפוי באמצעות התודעה

third-eye-2886688_1920

שאלה: מהם התנאים הנחוצים לכל אדם על מנת שיוכל לרפא את גופו באמצעות תודעתו?

"מרחב האור מאפשר לכל הנכנס בשעריו את הידיעה הנרחבת באשר לתהיותיו המאפשרות את צמיחתו.

יש לכם בני האדם עיסוק עם גופכם לאורך שנות קיומכם. עיסוק זה, מאז בריאתכם הוא ולא בכדי. אדם, בעולם החומר הוא וגופו חומר, שיעוריו נמצאים הם בעולם החומר ולכן, הגוף הוא חלק מן העיסוק הבלתי פוסק מרגע היותו מודע לגופו, דרך בגרותו ועד זקנתו.

ככל שמבין האדם שגופו הנו השתקפות של תודעתו ורגשותיו, הרי שמיטיב הוא להבין כיצד המארג של הבורא הינו מארג שתי וערב מושלם, הכורך גוף בנפש, ללא דילוגים על תפרים הקיימים בסבך מושלם וחי זה.

יש לכם את הידיעה הלא נודעת לגבי השפעתכם על רצונותיכם ועל עמידתכם במשימות אשר אתם מקצים לעצמיכם. יש ביניכם כאלו, אשר ירפו את ידי עצמם באמצע המשימה ויוותרו. יש אשר ישיגו את כל אשר ירצו אם חשוב הוא להם ולא ייכנעו לקשיים שבדרך.

כך גם עובד הקשר בין הגוף לתודעה. הביצוע עובר דרך הרצון החזק ומנצח את הקשיים- אם ירצה האדם לנצח. ניצחון בהקשר זה של ריפוי, מקורו בידיעה שיש לאדם, לתבונתו ולתפיסת עולמו את הכוח להשפיע על הגשמתו בכל רבדי חייו, ובתוך כך גם על גופו. זאת מכיוון שבכללי הבריאה אין יוצאים מן הכלל.

אך, כמו בכל מאמץ להגשמה, גם בריפוי יש צורך לדעת היכן לשים את הדגש, היכן להשקיע כוחות והיכן לשים את המחשבות על מנת שתתגשמנה התוצאות המקוות. מתוך כך, הנה ההנחיות הנכונות לכולם, אם כי, בתוכן יש צורך בהתאמות מדויקות לכל אדם ואדם:

  1. הדבר הראשון, יש צורך שידע האדם, שהוא היוצר בהתאם למיקוד תשומת לבו במקום ובתחום אותו רוצה ליצור.
  2. הדבר השני, ידע האדם כי זרעי הבריאות והחולי נבטו בעבר והביאו אותו למצבו הנוכחי.
  3. בשלישית, ידע כי זרעים שנבטו ואינם מביאים את הבריאות אלא את החולי, יש לעקרם מן השורש, כלומר, יש לשנות את התפיסה שמצמיחה את העשב הנקרא מחלה.
  4. יש להכניס באמצעות צריבה בתת המודע את התפיסה הרצויה לצורך החלמה.
  5. הדרכים לכך משתנות מאחד לאחר. ככל שאתם בשלים יותר להרגיע את תודעתכם הסוערת, לפנות מקום לאהבה עצמית, ולהאמין בידיעה ברורה כי ראויים אתם ויכולים אתם ליצור החלמה באמצעות ידיעתכם ותודעתכם, הרי שכך תוכלו לזרז את קצב הריפוי ולכוון להתמרה מלאה.
  6. ההתמרה, מחוסר איזון גופני אל איזון שלם, נעוצה ברגעים ספורים בהם תודעתכם באופן לא מודע משוחררת מכל אשר אחזתם בחייכם ומאמצת לעצמה את השחרור המלא מתוך התמסרות מוחלטת אל הלא נודע הנעוץ בקשר המופלא שבין גופכם לתודעתכם.
  7. יש חשיבות בתחזוקה של כל אשר אירע בתהליך ההתמרה תוך חזרתיות, עד ליצירת הרגל חדש של התנהלות תומכת אמונה.

כל זאת לכם נאמר על מנת שתשכילו להבין כי אין נפרדות בין כל החלקים המהווים את שלמותכם . לא נפרד הגוף מנפשכם ומתודעתכם על כן, יהיה שינוי התודעה ותיקון הנפש הפגועה חלק מהותי מריפוי הגוף.

רבות עוד יסופר בנושא זה בעבורכם, על מנת שתדעו כי אתם המושלים בתודעתכם ומתוך כך בגופכם.

רפואת העתיד תהיה לא רק רפואה המתבססת על המצאות אשר ישנו את התורשה הלא רצויה, או גילויים שיאפשרו להצמיח איברים חדשים. רפואת העתיד תאפשר לכם לגלות את סוד המניעה של חוסר האיזון ואת השבת האיזון מתוך ריפוי התודעה ושינוי האמונות הגורעות מאורח חיים מיטיב.

בראו את הבריאות של גופכם, נפשכם ותודעתכם.

ברוכים תהיו! בריאים תהיו!"

תוקשר מאהבה על ידי ענת קופרמן

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: