דף הבית » חגים, מועדים ויהדות » המשמעות הסימבולית והאנרגטית של חג פורים

המשמעות הסימבולית והאנרגטית של חג פורים

מן הידע, מן ההיכל, מן האינסופיות נוחת הידע ומאיר נשמותיכם.
'משנכנס אדר מרבין בשמחה'.
זוהי האנרגיה של חודש אדר, אשר מכילה היא את האפשרות לשמוח ולצהול. לחוות את האהבה האלוהית אשר בתוככם ולאפשר לה לצאת בדרך השמחה והצחוק. היכולת לצחוק על עצמכם, בני האדם, ולצחוק עם עצמכם וזולתכם, היא יכולת הממלאת את הנשמה באור. חווית החיים מתוך צחוק ושמחה, ולא מתוך רצינות ועצב, נותנת לכם את האפשרות לחיות את חייכם בדרך בריאה יותר וקלילה יותר.
אהבת הבורא באה היא אליכם ממקום של שמחה. הרבה מכם חווים את הקיצוניות השניה של תדר האהבה, וחווים אותו כדבר המביא, לעיתים, עצב וכאב.

חודש אדר, ופורים בשיאו, מביא עמו את האפשרות לחוות את ארועי החיים מתוך מקום צוהל וקליל – מקום שמח. שמחו את ההתנסויות שלכם, אפשרו ללבכם לחוות את הצד המואר של כל התנסות, את הקלילות שבהתעלות הרוחנית, את השמחה והצחוק שניתן למצוא בכל חוויה. האל ברא אתכם מוארים באורו ושמחים בשמחתו. פורים זוהי ההזדמנות לגעת שוב באור שמח זה השוכן בתוככם.
מצוות השמחה בחג הפורים מאפשרת לכם את הבחירה לשכוח את דרככם הרגילה לחווית האירועים, מאפשרת התנתקות מן הדפוס ומתן שחרור לנשמה הצוהלת הכלואה בתוככם.

הפור נפל בפורים – זוהי האפשרות לבחור, או לא לבחור, בשמחה. אם תתכוונו באורכם בחג זה לכוון את הפור לעבר השמחה בכל דבר, הרי שזכייתכם מובטחת.

היו שמחים וצוהלים, חוו את הרגע בתוך חייכם מתוך בחירה באהבה ובקלילות – בחרו בצחוק ובשמחה – בחרו בחיים!!!

תוקשר באהבה ע"י ענת קופרמן

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: