ט' באב- תקשור

west-wall-1779447_1920

מהי המשמעות הרוחנית –אנרגטית של יום ט' באב ושל תקופת בין המיצרים?

"בין המיצרים, הינה תקופה שבה מתבקשים אתם,לבוא במגע עם הנעשה בתוככם, בתוך לבכם, לבדוק את מחשבותיכם והלך רוחכם: האם בטוב מתנהלים אתם- מתוך אהבה ומתוך נתינה לזולת? או שמא מובלים אתם ע"י כוחות האגו המבקשים נקמה ומונעים ע"י כעס ושטנה ורצון בקבלה לעצמכם ולצרכיכם בלבד?

בימים אלו מתבקשים אתם להציף את חשבון הנפש הזה למולכם.

מי שלא עושה זאת מתוך מודעות ורצון מכוון להתבוננות,בא היקום ועוזר לו להביא את הדברים המתרחשים למצב שמחייב מבט חדש של הסתכלות: צעדים חשובים נראים כמתמהמהים,החלטות חשובות מציפות התלבטויות , ונדמה שדברים לא מסתדרים בחייכם באלו הימים- זוהי השתקפות חיצונית של ההתרחשות הפנימית המבקשת את תשומת לבכם. כך, אתם יכולים לבחון את עצמכם ,כיצד אתם מתנהלים ומהם המניעים הפנימיים.

בתשעה באב, מתבקשים אתם להניע את עצמכם לכיוון אחדות הלבבות ולהניא אתכם מכל סוג של נפרדות.

לא על חורבן בתי המקדש מתבקשים אתם לבכות. לא להתאבל כלל וכלל על אובדן שארע לפני כאלפיים שנה. לא! אין זאת הכוונה.

ביום זה מתבקשים אתם להביא את עצמכם למקום של הבנה, מקום של בניה פנימית את המרחב המקודש שבתוככם- מקום בו שוכן ניצוץ האור שלכם- מקור האהבה הטהורה, מקור הכבוד ויכולת הקבלה בענווה של מי שהנכם ושל כל אדם אחר גם אם שונה הוא מכם במחשבותיו ובמעשיו.

החורבן הינו החורבן הפנימי של פוטנציאל האהבה הנפלא שבכם. תקומתו בכם דורשת את תשומת לבכם, את התבוננותכם ואת רצונכם וכוונתכם ליצור בניה מחודשת אל מקום של אהבה ללא תנאי.

מתבקש כל אחד בתקופת בין המיצרים למצוא את מקום שנאת החינם שמנהלת אותו לעיתים, ןלהתמירה למקום של אהבה:הכלה של כל הקיים ללא פחד לוותר על המאבק המיותר כל כך.

מתוך כך, ניתן יהיה להגיע ליום האהבה, ט"ו באב, מזוככים יותר ובעלי כוונה טהורה להיות נוכחים בחייכם מתוך אהבה.

יום ט"ו באב פותח פתח לאלו שעשו את עבודת הפנימית נאמנה,להדהד קדימה את האנרגיה האלוהית,העילאית של האהבה ולהפיצה ללא מורא לכל אדם ולכל תחום בחייו.

דרך צלחה לתקומה מתוך אהבה וברכה."

תוקשר באהבה ע"י ענת קופרמן

ניתן להפיץ תקשור זה ברבים בשלמותו וכלשונו ,ללא שינויים.

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: