יום כיפור

west-wall-1779447_1920

יום כיפור הוא היום המסכם אנרגטית את כל אשר יצר האדם בתוכו במהלך חשבון הנפש, התיקון של חודש אלול ויצירת המציאות הרצויה לתחילת חודש תשרי.

ביום זה ישנה אפשרות שיוכל האדם ליצור את ההזדככות הגדולה ביותר, העמוקה והמטהרת ביותר.

לכן נכון יהיה להקדיש יום זה לעשיית חשבון נפש לגבי התיקונים שנעשו, ההבנות, ההתנהלות.לקבל ולגבש את רצונותיו לשינוי ולנטוע אנרגיה ברצונות אלו. אנרגיה שתאפשר מימוש ויצירת מציאות.

הנכון ביותר ביום זה אם כך, הוא להתיר את העבר וליצור את העתיד ע"י ההתמקדות בהווה אשר יש בו הזדככות התנקות וטוהר. מתוך הטוהר ביום זה מוקרנת האנרגיה מכל הנעשה במהלך חייו של האדם בחודש האחרון ונוצר ההדהוד הנכון לשנה הקרובה.

התמקדו אם כך ביום כיפור בהזדככות המועצמת ע"י תפילה, בהתנקות מן העבר ע"י ניסיון להבנת השיעורים והבנת השינויים וביצירת העתיד הטוב ע"י ידיעת הנכון לכם לעתיד וע"י הרצון, מתוך הטוהר, להיות במצב נכון זה.

התפילה– התפילות בבית הכנסת מותאמות לאנרגיה הקיימת בזמן זה מבחינת תדר המילים שבהן ומבחינת משמעותן. אולם, יש באפשרותכם ליצור הזדככות מתוך תפילה אשר יש בה התכוונות מלאה לתוכנה והתכוונות אנרגטית לעוצמתה. בחרו את המילים הבאות מתוככם. דאגו שיהיו בהן עוצמות של טוב,של שפע, של תיקון וטיהור. התמלאו באורכם והקרינו אותו דרך תפילותיכם אל עבר האנושות ואל עבר האלוהות.

שלושה רבדים להזדככות-היום הזה שהוכרז כיום צום ושבתון נועד לזכך את הנפש.

לכל אחד רובד אשר נכון לו להזדכך.ישנם המזככים את גופם הפיזי בלבד [צום], ישנם העובדים גם על הרובד הרגשי,המצפוני [בקשת סליחה ומתן סליחה, בכי מטהר,חשבון נפש כתוב ],וישנם המזדככים ברמה האנרגטית [התכוונות ע"י תפילה, התמלאות באור ושליחתו, הוויה במצב של אהבה לעצמי ולכולם]

ההזדככות ברמה האנרגטית משפיעה ומחלחלת לכל הרמות שתחתיה.

התכנסו פנימה לתוככם ביום זה, אפשרו לדברים הנכונים לחייכם לצוף אל תודעתכם, התנקו והתרוקנו ממטעני העבר ובכך תפנו מקום להבנות חדשות נכונות יותר עבורכם.

                                        יום כיפור מאיר ומעיר לכם.

                                    תוקשר באהבה ע"י ענת קופרמן

ניתן ליצור קשר עם ענת קופרמן בטלפון : 0544888353 או להשאיר פרטים בטופס עם סיבת הפניה - לחץ כאן

רוצה לקבל את הניוזלטר שלי?

שם:
טל:
מייל: